KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 8347047
nr 834 7047
Skulptur
Afrika, höjd: 35 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 17 juni 2013
kl 20:08:33
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
400 kr